Hakkımızda


 

[vc_row][vc_column][vc_column_text css=”.vc_custom_1420997403218{margin-right: 10px !important;margin-left: 10px !important;}”]

“Biz Bize” Olmanın Gönül Rahatlığı Club Familia’da Yaşanır. Ailenizle birlikte huzur dolu bir tatil yapabilmeniz için hiçbir ayrıntının ihmal edilmediği Club Familia’da, “biz bize” olmanın verdiği gönül rahatlığıyla keyifli zamanlar yaşanır. Mavi bayraklı denizi, bay ve bayanlara özel ayrı havuzları, plajları, her ihtiyacınızın düşünüldüğü lüks odaları, Türk ve dünya lezzetlerini bir arada bulabileceğiniz zengin açık büfe mutfağı, çocuk oyun alanları ve animasyonları ile Club Familia Çeşme, ailece geçireceğiniz tatilinizi unutulmaz kılar..

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

[vc_row css=”.vc_custom_1420998516761{margin-bottom: 0px !important;border-bottom-width: 0px !important;padding-bottom: 0px !important;}”][vc_column width=”1/1″ css=”.vc_custom_1420998507501{margin-bottom: 0px !important;border-bottom-width: 0px !important;padding-bottom: 0px !important;}”][vc_column_text]

2015 Summer Events For Kids

Vizyonumuz

Gelişime, yeniliklere açık olarak, mütedeyyin ailelerin hassasiyetlerine, Türk gelenek-göreneklerine uygun tatil anlayışı ve kaliteli hizmet ile alternatif turizm sektöründe büyüyüp otel zinciri oluşturarak önce Ege’de daha sonrada Türkiye’de en iyi alternatif turizm otel zinciri unvanını kazanmak, Club Familia markasını en iyi noktalara taşımak.

 

2015 Summer Events For Kids

Event Calendar 2015

Event Calendar 2015

Misyonumuz

Türk aile yapısına uygun tatil anlayışı ile hizmet veren otelimizi tercih eden misafirlerimizin; gelişime açık, yenilikçi, her zaman müşteri odaklı düşünen, kaliteye önem veren, MANEVİ değerlere saygı gösteren, her zaman memnuniyetin her şeyden önemli olduğu düşüncesiyle hareket eden tesisimizden, beklentilerinin üzerinde memnuniyet duyarak ve unutulmaz bir tatil yaşamış olarak ayrılmalarını sağlamak.

 

2015 Summer Events For Kids

Ege’nin İncisi Çeşme

Doğudan Urla, kuzeyden Karaburun, batı ve güneyden Ege Denizi ile çevrili olan Çeşme, Türkiye’nin güzide tatil beldelerinden biridir. Çeşme, denizi, temiz havası, ve kültürel mirasıyla gezilmeye ve görülmeye değerdir.

 

2015 Summer Events For Kids

Event Calendar 2015

Event Calendar 2015

Tarihi ve Turistik Yerler

Çeşme Kalesi ve Müzesi
1508 yılında II. Beyazıt tarafından yaptırılan kale bugün müze olarak kullanılmaktadır ve Çeşme’nin en çok ziyaret edilen tarihi eseridir. Günümüze kadar çok iyi bir şekilde korunarak gelen kale içinde Çeşme Arkeoloji Müzesi yer almaktadır.

 

2015 Summer Events For Kids

Kervansaray

1529 yılında Kanuni Sultan Süleyman tarafından yapılan tarih içinde özellikle yabancı tüccarların konaklaması için kullanılan kervansarayın restorasyonu tamamlanmış olup günümüzde otel olarak hizmet vermektedir.

 

2015 Summer Events For Kids

Event Calendar 2015

Event Calendar 2015

Çeşmeler

Çeşme, adını Osmanlı Dönemi çeşmelerinden almaktadır. İlçe merkezi planında yerleri belirlenen bu çeşmelerden Anonim Çeşme 1792 yılında, Kaymakam Sadık Bey Çeşmesi de 1885 yılında yaptırılmıştır.

 

2015 Summer Events For Kids

Dalyanköy

“Eski Camii” olarak da anılan yer, Çeşme ilçe merkezinin 2 km güneyindedir. Halen bir cami kalıntısı ve geniş mezarlığıyla 11. yüzyıl Türk yerleşmelerine ait ilginç bir örnektir ve görülmeye değerdir.

 

2015 Summer Events For Kids

Event Calendar 2015

Event Calendar 2015

Altın Kumsallar ve Ilıca

Ilıca Plajı’nın en önemli özelliklerinden biri kıyıdan denize doğru yaklaşık 100 m’lik bir şeridin insan boyunu geçmeyecek derinlikte olmasıdır. Ayrıca denizin içinden kaynayan sıcak termal sular geçmektedir. Bu da yöredeki plajları birer büyük termal havuz haline getirir.

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]