Yönetimden Mesaj


 

[vc_row][vc_column][vc_column_text css=”.vc_custom_1420997403218{margin-right: 10px !important;margin-left: 10px !important;}”]

Yıllar önce “Aileden Sorumlu Tatil Köyü” diyerek yola çıktık. Geçen zamanda Türkiye’nin farklı yerlerinden gelmiş farklı alışkanlıklara, kültürlere sahip birbirinden farklı beklentileri olan yüzlerce aileyi misafir ettik Çeşme’ de. Aileden sorumlu tatil köyü söylevinin sorumluğunu taşıyarak ekibimizle beraber her ailenin hassasiyeti için ayrı ayrı özen gösterdik. Her bir aile ferdinin Club Familia kapısından içeri girdiğinden itibaren sorumluluğunu ayrı ayrı üzerimizde hissettik. Bu sorumluluğu işimizin mecburi bir parçası olarak değil muhabbetimizin bir parçası olarak gördük. Ve sonunda hepimiz bu büyük ailenin birer parçası olduk.

 

Club Familia’ da aile olmamızın sebebi sadece misafirlerimize gösterdiğimiz ilgi, yakınlık ya da samimiyet değil; bizi Club Familia çatısı altında aile yapan şey misafirlerimizin birbirine duyduğu yakınlıktır. Burada olmak herhangi bir otelde olmak gibi değildir. Club Familia’ da serin sulardan çıkıp lezzetli yemeklerle donatılmış bir masaya geçebilir, iyi hizmet ve güler yüzlü personelimiz ile unutulmayacak bir tatilin keyfine varabilirsiniz. Ama yazın Club Familiadaysanız, Çeşme’ nin serin sabahlarında kahvaltıya inerken birkaç kişiye günaydın demeden masanıza geçemezsiniz, kurulu bir sofranın etrafında yeni tanıştığınız insanlarla buluşup, konuşmadan edemezsiniz, eğer Familiadaysanız yanınıza yazdan kalma dostluklar almadan evinize gidemezsiniz.

 

Çünkü Biz Büyük Bir Aileyiz.Sizin de bu büyük ailenin birer ferdi olmanız, tatilin rahatlığını aile sıcaklığında yaşamanız için yaz aylarındaki yerinizi şimdiden ayırtmanınızı ve ailemize renk katmanızı bekliyorum. Her geçen gün büyüyen ve bu güne kadar mutlu tatil anıları biriktirdiğimiz binlerce insana bu büyük aileyi oluşturdukları için teşekkür ediyorum.

 

Genel Müdür
Nurullah ÜNAL
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

[vc_row css=”.vc_custom_1420998516761{margin-bottom: 0px !important;border-bottom-width: 0px !important;padding-bottom: 0px !important;}”][vc_column width=”1/1″ css=”.vc_custom_1420998507501{margin-bottom: 0px !important;border-bottom-width: 0px !important;padding-bottom: 0px !important;}”][vc_column_text]

2015 Summer Events For Kids

Otel Detayları

Tüm odalar, İnteraktif multi-medya sistemler, düz ekran TV, kablosuz Internet erişimi, uzaktan kumanda Klima ve buklet malzemeleri ile tam olarak donatılmıştır. Modern bir rahatlık ve lüksten bekleyebileceğiniz her şey mevcuttur. Konaklayan misafirlerimizi, 24-saatlik Oda Servisimiz aracılığı ile benzeri olmayan kişiselleştirilmiş bir deneyim beklemektedir.
 

popup1

 

2015 Summer Events For Kids

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]