fbpx
familialogogold

CLUB FAMİLİA OTEL İLE HAYALİNİZİN TATİLİNE HAZIR MISINIZ?

Yaşadığımız şehirlerde içine takılı kaldığımız plaza hayatlarından sıyrılmak, az da olsa kendimiz ve sevdiklerimize zaman ayırmak ve hayata kısa bi mola demek için her birimiz yaz tatilini bekler.
Soğuk betonların kalabalık gürültüsünden çıkıp egenin o dingin sahillerine gelince yaşadığımızı anlarız. Çeşme ise tüm bunlardan çok daha fazlası! İzmir ile arası 1 saat mesafede olan, bembeyaz kumların üzerinde tüm yorgunluğu giderircesine hayran bıraktıran ve dahası; kalesi, Erythrai Antik Kenti, sakız ağaçları, kumrusu, boyozu ve her gelenin geri dönmek istemeyeceği eşsiz güzellikteki Çeşme, tam 23 yıldır Çiftlikköy bölgesinde İslami değerlere saygısı ile tanınan ve bunu kaliteli hizmet anlayışı ile pekiştiren Club Familia Otel’e ev sahipliği yapıyor.
Bölgenin en iyisi olmakla kalmayıp aynı zamanda çeşme de tek muhafazakâr otel olma unvanını taşıyan Club Familia Otel açık – kapalı restoran hizmeti ile mutfaktan çıkan enfes tatları masanızda sizlerle buluşturuyor. Hepsi bu kadar mı? Elbette hayır.
Tesisten hiç ayrılmadan sahip olabileceğiniz pek çok özelliği ile göz kamaştıran Club Familia Otel, acil ve ani durumlar için uzman doktor, market, güzel anlar sadece hafızalarda kalmasın isteyenler için fotoğrafçı ve kuaför gibi hizmetleri bünyesinde sunarak misafirlerine aile oteli farkını hissettirmeye devam ediyor.

Oda servisine mi ihtiyacınız var? Hiç dert etmeyin.
Club Familia Otel, siz tatil keyfinizi yarıda kesmeden her şey dahil mantalitesine sahip bir hizmet anlayışı sunarak konforunuzdan ödün vermeden odanıza dilediğiniz servis hizmetini sağlıyor.
Şehrin merkezine inmek istiyorsunuz ancak aracınız mı yok?
Club Familia Otel sizler için bünyesinde araç kiralama hizmetini de sunarak her an dilediğiniz yere koşulsuz hizmet kalitesi ile ulaşmanızda büyük rol oynuyor.

Hassasiyetinizin en az sizler kadar önem taşıyarak garanti altına alındığı Club Familia Otel ile her bir detayın özel olarak düşünülerek hizmetinize sunulduğundan emin olabilirsiniz.
Sevdikleriniz ile dinlenirken eğlenebileceğiniz, her anın tadını çıkarırken aklınızda hiç soru işareti kalmayarak keyifli vakit geçirebileceğiniz bu muhafazakâr otel sayesinde, ege bölgesinin eşsiz sularında gönlünüzce yüzebilecek, güne çok daha motive başlayacaksınız.

× Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?