fbpx
familialogogold

CLUB FAMİLİA OTEL - HER KADIN AYRICALIK İSTER!

Kadınlar, her alanda ayrıcalıklı olmayı hak eder.
Doğaları gereği bunu bir taç gibi taşırlarken havaları, duruşları ve güçlü kalışları ile hayran bıraktırırlar. Dokundukları her yeri çiçek bahçesine çeviren kadınlarımız, söz konusu tatil olduğunda her bir detayı en ince ayrıntısına kadar düşünebilir ama egenin göz kamaştıran güzelliğinden fazlasıyla etkilenen ve her bir adımda içinizi ferahlatacak detayla bezenen Club Familia Otel sayesinde, size kalan tek şey sadece dinlenerek günün keyfini çıkartmak olacaktır. Nasıl mı?

Güne başlarken denizin serin sularını tercih edebileceğiniz gibi dilerseniz havuz kullanımı yaparak sadece kadınlara özel havuz imkanından yararlanabilirsiniz çünkü Club Familia Otel’de mahremiyet algınız sonuna kadar destekleniyor.“Kadınlar plajı?” Dediğinizi duyar gibiyiz.

Previous slide
Next slide

Club Familia otel, tesise yürüme mesafesindeki kadınlara özel plaj avantajını tüm kadınlara eşit olarak sağlıyor. Bu sadece sizi rahatsız edecek hiçbir etken olmayacağı gibi gönül rahatlığı ile şezlongunuza uzanıp güneşlenebilecek, portakal suyunuzu yudumlarken tertemiz plajın keyfini çıkarabileceksiniz.

Elbette ruhumuz kadar bedenimizin de gevşemeye, rahatlamaya ve dinlenmeye ihtiyacı var.
Burada devreye girerek günün tüm yorgunluğunu gidermenize olanak sunan kadınlara özel hamam, spa ve saunahizmeti sayesinde ter atacak, sıkı bir masajla rahatlayarak zindelik kazanacak ve sımsıcak suların altında temizlenmenin en şeffaf halini deneyimleyeceksiniz.
Profesyonel dokunuşlar sayesinde uzak doğu masajlarını, aroma terapi ve aloe vera masajını, yağlı masajlar ile taş masajlarını ve kahve masajını deneyimlerken; dilerseniz peeling ile cilt bakımı yaptırarak yenilenmenin farkınıhissedebilirsiniz.
Club Familia Otel, aile konsepti ile hem çevre dostu olması, hem çocuklara sunduğu eğlenceli aktiviteleri sağlaması ve hem de alkolsüz otel olarak alkole o tolerans göstermesi neticesinde kalabalık ailelerin ve her yaştan bireylerin ilgi odağı olmaya devam ediyor.
Her bir kaşıkta sertifikalı helal yeme-içme farkı ile misafirlerine nefis lezzetler tattıran, sağlığın ön planda tutularak her bir deneyimi kusursuz hale getiren ve İslami değer ile ahlaki normlara birebir uygunluk sağlayan Club Familia Otelsayesinde bu yaz kendinize bambaşka bir tatil hediye edebilirsiniz.

Günün sonunda “iyi ki!” demek için Club Familia Otel’e gelin, tatilin ayrıcalıklı dünyasını keşfedin.

× Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?